Касько привласнив державні квартири, але це НАШ корупціонер, йому можна - Чорновол

0

Касько привласнив державні квартири, але це НАШ корупціонер, йому можна - Чорновол
Касько привласнив державні квартири, але це НАШ корупціонер, йому можна - Чорновол

Зараз відбувається нічим не прикрите лобіювання Віталія Каська на посаду антикорупційного прокурора. Йому створений образ героя- антикорупціонера. Однак варто легенько поцікавитися декларацією Каська, то стає очевидним, що це звичайнісінький "діамантовий прокурор".

А тепер виключно факти, підкріплені документами.

На засіданні комісії з відбору антикорупційного прокурора кандидат Віталій Касько зізнався, що отримав квартиру, яку вказав в декларації (площею 155 кв. метрів), як... службову від генпрокуратури. Вже один цей факт свідчить, що Касько скористався посадою та зв’язками для власного збагачення за державний кошт. Хіба це нормально, коли платники податків скидаються на королівські умови проживання для своїх слуг в центрі столиці. Хіба не це обурює борців з діамантовими прокурорами? Зауважу, що в момент отримання цієї службової квартири в 2008 році її ціна на ринку була 400 тисяч доларів.

Однак це ще не фініш. Виявилось що неодружений, бездітний Касько за час роботи в генпрокуратурі України отримав, як службові та приватизував...дві квартири. Звісно не в рамках закону, а через фальсифікації документів посадовими особами генпрокуратури. Тобто мова йде про вчинення злочину задля власного збагачення за державний кошт, себто корупцію, від особи, що претендує на посаду антикорупційного генпрокурора.

Першу квартиру від генпрокуратури Касько отримав в 2002 року. І хоча прокурори стоять на черзі десятки років. молодий спеціаліст, що був переведений в Київ зі Львова отримав квартиру через 2 місяця після влаштування на посаду. Ця квартира, 49 метрів кв., що знаходиться поблизу центру, була згодом приватизована і оформлена на матір Каська, яка проживає у власній 3 кімнатній квартирі у Львові.

Після помаранчевої революції Касько пішов з органів прокуратури в приватну практику, повернувся в часи злочинного уряду Януковича і скоро отримав ще одну квартиру.

Було це так: в новобудові "Печерський Квартал" забудовник передав генпрокуратурі 2 квартири. Це в принципі така собі різновидність дачі хабаря. Забудовники, щоб не мати проблем з генпрокуратурою під час будівництва "відкупаються" квартирами, які ставляться на баланс, як службові і таким чином відбувається легалізація хабаря. Так, в 2008 році генпрокуратурі було передано дві квартири в ЖК "Печерський квартал" N95 і N103.Одна з них N95 була зразу оформлена на Каська – посадовця генпрокуратури. Це, до речі, може свідчити про те, хто від генпрокуратури міг домовлятися про хабар з забудовником.

Також треба зауважити, що згадані в документі родичі Каська на той момент проживали у власних квартирах у Львові.В кінці 2010 Касько звільнився з генпрокуратури однак "злочинна влада" залишила йому розкішну квартиру (Чого б це?).

Після Майдану Касько не лише не повернув державну власність, а зміг приватизувати її. Приватизацію квартири для Каська на той момент, партнера приватної юридичної фірми "Арцінгер", організував заступник генпрокурора Махніцького – Банчук.

Так в декларації Каська виникло приватне помешкання – 155 кв.метрів.Проте це також не фініш. Через кілька днів після приватизації Касько повернуся на роботу в генпрокуратуру в якості заступника генпрокурора. Його відповідальність- повернення активів Януковича. Однак перші місяці роботи Касько себе присвячува ремонту та вмеблюванню квартири. Нагадаю, що тоді в Україні була катастрофічна ситуація – сепаратизм. А сепаратисти фінансувалися за рахунок вкрадених активів Януковича і джерела їх фінансування мусив перекрити саме Касько. А як, якщо він займався ремонтом квартири?

Взагалі, за час роботи його в генпрокуратурі жодних успіхів в сфері повернення активів не відбулося хоча Касько працював при всіх трьох генпрокурорах після Майдану. Зате він також встиг підтягнути будівництво приватного будинку в селі Нові Петрівці біля "Міжгір’я" Януковича.До речі, щасливим власником будинку і земельної ділянки Касько знов таки став не завдяки коштам заробленим в приватній практиці, а схоже, що тут мова також йде про хабар. Адже трьохповерховий недобудований будинок з’явився у Каська в 2009 році на підставі договору дарування. В цей час Касько обіймав офіційну посаду в генпрокуратурі.Тобто покращення житлових умов відбувалося у Каська виключно в періоди, коли він обіймав офіційну посаду в генпрокуратурі.

Так чим Касько відрізняється від "діамантових прокурорів" окрім того, що цинічно створив собі імідж героя антикорупцінера? Нічим!

До речі, викладені вище факти не можуть не знати наші авторитетні перевіряльники декларацій посадовців – Лещенко, Шабунін, Соболев тощо. Чому ж вони мовчать і продовжують піарити шахрая? Невже не гідно визнати помилку? Чому знов таки мені доводиться оприлюднювати ПРАВДУ і тим самим викликати на себе вогонь та потоки бруду від так званої "авторитетної громадскості"?

Проте я все-таки потерплю несправедливе обливання брудом, але спитаю цю "громадскість", перефразуючи відомий вислів Рузвельта про "нашого сукіного сина". Так що, шановні антикорупціонери, ваша гідність, чесність, об’єктивність та патріотизм полягає в тому, щоб антикорупційним прокурором був корупціонер, тільки тому, що це ВАШ корупціонер?

Все, крапка, можете обливати.

Тільки, я все -таки відкрию над собою парасольку – зауважу, що цей блог написаний людиною, що відмовилася від державної квартири, яку мені надавали згідно закону про МВС, як вдові загиблого під Іловайськом добровольця.

А ще, шановні читачі, зверніть увагу, як будуть замовчуватися в ЗМІ подані мною факти та документи. Прогнозую, корупція претендента на посаду антикорупційного прокурора, виявиться неактуальною і не цікавою для власників масмедіа. Він і далі буде героїчно "блищати" в численних публікаціях. Проте не все те – золото, що блищить, особливо у наших ЗМІ,

УП


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова / 20.02.2018
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова
На этой неделе Кабинет министров Украины может принять скандальный проект лиценз… Подробнее
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина / 12.02.2018
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина
Новым героем нашей публикации станет Фокин Сергей Александрович — прокурор котор… Подробнее
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе / 31.01.2018
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе
Буквально на первой неделе своего пребывания в Государственной Думе депутат-милл… Подробнее
Перемены в семье Путина позволяют заглянуть внутрь Russia Inc. / 25.01.2018
Перемены в семье Путина позволяют заглянуть внутрь Russia Inc.
За время своего брака и подготовки к нему Кирилл Шамалов попал в число богатейши… Подробнее
Круг сжимается: задержана еще одна сообщница по отмыванию бюджетных денег гендиректора ТАСС Сергея Владимировича Михайлова / 23.01.2018
Круг сжимается: задержана еще одна сообщница по отмыванию бюджетных денег гендиректора ТАСС Сергея Владимировича Михайлова
Полиция задержала бывшего руководителя рекламного подрядчика Московского метро —… Подробнее
Курочка по зёрнышку: как зарабатывает «Объединённая зерновая компания» Зиявудина Магомедова / 17.01.2018
Курочка по зёрнышку: как зарабатывает «Объединённая зерновая компания» Зиявудина Магомедова
Российская приватизация не столько рождает нуворишей и новых миллиардеров, сколь… Подробнее
Этери Масхулия прикарманивает миллионы на государственном отеле Ленобласти в Сочи: документы / 16.01.2018
Этери Масхулия прикарманивает миллионы на государственном отеле Ленобласти в Сочи: документы
Шикарный отель в центре курортного города принес региону около 2,5 млрд убытков.… Подробнее
Сеть АЗС БРСМ-Нафта официально подтвердила факт продажи Андреем Бибой своей части в компании / 15.01.2018
Сеть АЗС БРСМ-Нафта официально подтвердила факт продажи Андреем Бибой своей части в компании
В минувшую пятницу, 12 января 2018 года, стало известно о том, что владелец сети… Подробнее
Глава ОПГ Киевской таможни казнокрад Сергей Тупальский готовится бежать в Россию - источник / 12.01.2018
Глава ОПГ Киевской таможни казнокрад Сергей Тупальский готовится бежать в Россию - источник
Сергей Тупальский может покинуть не только свой пост, но и территорию Украины в … Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте