Львівський аеропорт можуть віддати росіянам

0

Львівський аеропорт можуть віддати росіянам
Львівський аеропорт можуть віддати росіянам

У середу, 18 листопада, обиратимуть нового очільника львівського аеропорту. Завтра зранку в Києві постійна комісія Міністерства інфраструктури України проведе конкурсний відбір та заслухає пропозиції від претендентів на посаду генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Після цього буде сформовано “шорт-лист” із 2-5 переможцями.

Список конкурсантів утаємничений. За інсайдерською інформацією, на конкурс подалися 11 осіб. Серед претендентів – молоді управлінці; бізнесмени, які співпрацюють з Росією; «карамельні королі» та екс-посадовці з львівського аеропорту, яких, свого часу, гучно звільнили через корупцію.

Ось неповний перелік кандидатів: Ян Вілюха, Олег Горєлов, Олександр Загрєва, Тетяна Романовська, Артем Хмиз, Кирил Новіков, М. Халялко. (нижче подаємо їхні короткі резюме).

Частина цих людей не має жодного стосунку до авіаційної галузі. Підозрюємо, що деякі є ставлениками обласної влади  або ж місцевих бізнес-кіл. Зокрема Артема Хмиза та Тетяну Романовську минулого разу не допустили до цього конкурсу через відсутність профільної освіти. Однак нещодавно у столиці внесли поправку до постанови Кабміну №777, де визнали профільну освіту необов’язковою. Відтак є підозри, що для львівського аеропорту шукають не професіонала, а ставленика, який представлятиме чиїсь інтереси. 

Як стверджують експерти, перемога окремих людей у цьому конкурсі може мати негативні наслідки як для підприємства, так і для економіки загалом. Фахівці кажуть, враховуючи борги аеропорту «Львів» перед державою та підрядниками за Євро-2012, новий керівник має принести вагомі контракти та збільшити пасажиропотік в рази. А без залучення профільних фахівців зробити це буде дуже складно.

Експерти авіаційної сфери також зазначають, що львівському аеропорту потрібний повний аудит та остаточне очищення керівного складу, а щоб летовище працювало повноцінно – місце гендиректора повинен посісти реформатор, який готовий звітувати за усі свої кроки. 

Подаємо короткі резюме відомої нам частини претендентів на посаду очільника аеропорту «Львів»:

Ян Вілюха – генеральний директор компанії United Consultants, тренер з технологій рекрутингу. Має досвід роботи в сфері стратегічного консалтингу в  телекомунікаційному та авіаційному секторі. Переважна кількість його клієнтів – держпосадовці з Росії.

Олег Горєлов – генеральний директор компанії Schindler (Росія) протягом 2013-2015 років. Компанія займається продажем та модернізацією ліфтів та ескалаторів в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Волгограді, Сочі.

 

 
Новая
 
 

 

Олександр Загрєва – екс-директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів», заступник Львівської філії Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). Причетний до серії корупційних скандалів.

Тетяна Романовська – у 2011 році протягом декількох місяців виконувала обов’язки директора львівського аеропорту. Попередньо працювала на посаді начальника аеровокзального комплексу аеропорту.

Артем Хмиз – співвласник мережі «Майстерень карамелі», з 2010 року секретар наглядової Ради комунальної установи  «Інститут міста». Власник  ресторанів у Львові «Культ» і «Дублін». Відкрив західноукраїнську школу авіації – навчально- тренувальні курси для пілотів, власник надлегкого літака Skyeton K-10 SWIFT, придбаного за 60 тисяч доларів.

Кирил Новіков – переможець кадрового конкурсу Міністерства інфраструктури, очолив Український державний проектно-технологічний та науково-дослідний інститут цивільної авіації «Украеропроект». В уряді назвали його «останнім надбанням Міністерства інфраструктури та новою людиною не з системи». Закінчив Харківський авіаційний інститут за напрямком «Авіація та космонавтика». Загальний досвід роботи в галузі – понад дев’ять років. До обрання на посаду займався власною справою.

М. Халялко –  нажаль інформації про цього конкурсанта в мережі інтернет немає.

 

Нагадаємо, вдруге конкурс на керівника аеропорту «Львів» оголосили 19 жовтня. Раніше про відбір на заміщення посади гендиректора львівського летовища оголошували ще у серпні, однак тоді конкурс провалився.

Зазначимо, у квітні Міністерство інфраструктури призначило в.о. гендиректора львівського аеропорту Дмитра Шинкарчука. Проте вже в липні комітет з питань транспорту Верховної Ради звернувся до міністерства щодо проведення службового розслідування діяльності Дмитра Шинкарчука. У серпні трудовий колектив аеропорту висловив недовіру керівному складу підприємства з вимогою відсторонити їх із займаних посад.

 Ольга Умриш, спеціально для Вголос


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Начало грандиозной аферы: Земельный мафиози Максим Мартынюк переводит коррупцию на blockchain / 23.03.2018
Начало грандиозной аферы: Земельный мафиози Максим Мартынюк переводит коррупцию на blockchain
Максим Мартынюк, Марк Гинзбург и Ко приступают к «майнингу» денег налогоплательщ… Подробнее
Черепинский Александр: контрабандист на службе у ФСБ / 19.03.2018
Черепинский Александр: контрабандист на службе у ФСБ
Затяжная война с Россией, которая и не думает прекращаться, стала выгодна многим… Подробнее
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржин прессует собственников в ЖК "Английская миля" / 15.03.2018
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржин прессует собственников в ЖК "Английская миля"
В недавно достроенном девелоперской компанией Glorax Development Андрея Биржина … Подробнее
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржина приступил к охоте на дольщиков / 07.03.2018
Glorax Development беглого мошенника Андрея Биржина приступил к охоте на дольщиков
Скандальный девелопер Андрей Биржин из Glorax Development построит в Санкт-Петер… Подробнее
Левицкий Илья Ефимович: казнокрад продолжает мародерствовать на Укрзализныце / 07.03.2018
Левицкий Илья Ефимович: казнокрад продолжает мародерствовать на Укрзализныце
Группа стивидорных компаний «ТИС», которая оперирует в порту Южный, с 2007 года … Подробнее
Как отмывался нал: Генерал ФСБ Юрий Ансимов в эпицентре операции «Ландромат» / 28.02.2018
Как отмывался нал: Генерал ФСБ Юрий Ансимов в эпицентре операции «Ландромат»
Генерал ФСБ Юрий Ансимов в эпицентре операции «Ландромат» Подробнее
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова / 20.02.2018
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова
На этой неделе Кабинет министров Украины может принять скандальный проект лиценз… Подробнее
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина / 12.02.2018
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина
Новым героем нашей публикации станет Фокин Сергей Александрович — прокурор котор… Подробнее
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе / 31.01.2018
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе
Буквально на первой неделе своего пребывания в Государственной Думе депутат-милл… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте