Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності

0

Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності
Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності

Одіозний суддя Печерського суду залишається на посаді і продовжує виносити злочинні вироки у гучних справах.

Знаходячись під загрозою десятків кримінальних справ про корупцію та злочинні дії, суддя Володимир Карабань залишається зручним для усіх режимів, і слухняно виконує усі найбрудніші доручення у судових справах, передає ІНФОРМАТОР.

Суддя Володимир Миколайович Карабань зараз став відомим широкому загалу через участь у численних політичних розправах та неадекватних судових вироках над політичними в’язнями нового режиму. При цьому, його особа вже більше десятиліття входить до списку персон у суддівських мантіях, яких намагалися люструвати та засудити за численні злочини.

Так, ще у 2007 році президент Віктор Ющенко включив його до списку суддів, які порушили присягу і підлягають звільненню. Однак, вже тоді у нього виявилися впливові заступники у “Партії регіонів”, і Карабаня зберегли на посаді для винесення нових одіозних рішень.

Не зважаючи на численні факти корупційних та тяжких кримінальних діянь, Володимир Карабань 17.06.2009 обирається суддею безстроково. Це стало шоком для багатьох, але згодом стало відомо, за що його наділили такими повноваженнями: під час реваншу “Партії регіонів” він бере участь у політичних розправах над опонентами. Так, після приходу до влади він займається політичним переслідуванням адвоката Ю. Тимошенко С. Власенка. При цьому, йому допомагає у процесі одіозна І. Отрош, яка втекла до Криму і служить російським окупантам. Також Володимир Карабань бере участь у розгляді справи Юрія Луценка, яку більшість правозахисників визнали політичним переслідуванням.

У часи ж Януковича Володимир Карабань протягує свою нову молоду дружину Яну на впливову посаду у “клані донецьких”. Так, 2012 року її призначають на високу посаду у господарський суд Донецької області. Зрозуміло, що в таке крісло не могла потрапити випадкова людина, що свідчить про її зв’язки з кримінальним угрупованням “Партія регіонів”. Однак, варто зауважити, після початку боїв на Донбасі Володимир Карабань посприяв, щоб його молоду дружину перевели з Донбасу до Києва на посаду судді господарського суду столиці. Відповідний указ про це Порошенко підписав у липні 2014 року. За інформацією правоохоронців, Яна Карабань зберігає свій вплив на окупованій території і лобіює інтереси контрабандистів та донецької мафії як на окупованих, так і на звільнених територіях.

Після втечі Януковича Володимира Карабаня влада лобіює, і він, попри численні вимоги громадськості, залишається на своїй посаді. При цьому він виносить блюзнірські рішення з розгляду справ по “беркутівцях”, які били автомайданівців. Тоді він заявив, що у нього “більш нагальні провадження”, і всіляко затягував розгляд цих справ. Після цього він продовжує виносити немотивовані виправдовувальні вироки представникам “Партії регіонів”.

Наступне злочинне рішенням Карабань виніс 27 серпня 2015 року: без присутності прокурорів він випустив під заставу 80 000 гривень колишнього старшого прокурора Печерської прокуратури Павла Козлова, який брав участь у пограбуванні ювелірного магазину “Графф” у Києві.

Також Володимир Карабань не гребує звичайними “віджимами” квартир у центрі Києва. Так, саме одіозний суддя виніс невмотивоване судове рішення по відбиранню квартири по вулиці Івана Кудрі у одного з воїнів. За подібні вироки на мафіозного суддю написали надзвичайну кількість скарг, однак, президент та Генпрокуратура не зважають на подібне, і залишають його на посаді для продовження винесення потрібних для них судових рішень.

Разом із тим, Володимир Карабань виносить невмотивовані судові рішенні у справах політв’язнів: саме він виносив вироки “свободівцю” Юрію Сиротюку та “чоркомівцю” Богдану Тицькому. При цьому останньому він зачитав вирок, коли Тицький був непритомний через зламану міліціонерами руку. За це народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук назвав його “ублюдком”.

Згодом Володимир Карабань, не зважаючи на власне конфлікт з народним обранцем і відверту неприязнь до нього, включається до групи суддів, які виносять вироки Ігорю Мосійчуку.

Як бачимо, суддя Володимир Карабань є типовим представником старого корпусу суддів-мафіозі. Як старій, так і новій владі він зручний завдяки численним справам, які можна розглянути у будь-який момент. Саме тому він залишається зручним суддею, який може винести будь-яке, навіть безглузде рішення. Окрім цього, родина Карабанів досі зберігає зв’язки та впливи на старі мафіозні структури у бандформуванні “Партія регіонів”. У Києві та в окупованому Донецьку Володимир та Яна Карабань підтримують діяльність корупційних та контрабандних схем, які допомагають їм збагачуватись і залишатися потрібними системі.

Отже, з огляду на вказане можна зробити висновки, що Володимира Карабаня та його дружину Яну не люструють. Принаймні, за цієї влади. Інакше б він вже давно сидів на лаві підсудних за скоєні злочини.

Святослав Самовидець.

Информатор


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова / 20.02.2018
Степан Кубив легализирует игровые автоматы Третьякова
На этой неделе Кабинет министров Украины может принять скандальный проект лиценз… Подробнее
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина / 12.02.2018
Фокин Сергей Александрович умеет заработать: спецподразделение «пушок» или столичные приключения прокурора Фокина
Новым героем нашей публикации станет Фокин Сергей Александрович — прокурор котор… Подробнее
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе / 31.01.2018
Андрей Скотч - криминальный миллиардер на службе у воров в законе
Буквально на первой неделе своего пребывания в Государственной Думе депутат-милл… Подробнее
Перемены в семье Путина позволяют заглянуть внутрь Russia Inc. / 25.01.2018
Перемены в семье Путина позволяют заглянуть внутрь Russia Inc.
За время своего брака и подготовки к нему Кирилл Шамалов попал в число богатейши… Подробнее
Круг сжимается: задержана еще одна сообщница по отмыванию бюджетных денег гендиректора ТАСС Сергея Владимировича Михайлова / 23.01.2018
Круг сжимается: задержана еще одна сообщница по отмыванию бюджетных денег гендиректора ТАСС Сергея Владимировича Михайлова
Полиция задержала бывшего руководителя рекламного подрядчика Московского метро —… Подробнее
Курочка по зёрнышку: как зарабатывает «Объединённая зерновая компания» Зиявудина Магомедова / 17.01.2018
Курочка по зёрнышку: как зарабатывает «Объединённая зерновая компания» Зиявудина Магомедова
Российская приватизация не столько рождает нуворишей и новых миллиардеров, сколь… Подробнее
Этери Масхулия прикарманивает миллионы на государственном отеле Ленобласти в Сочи: документы / 16.01.2018
Этери Масхулия прикарманивает миллионы на государственном отеле Ленобласти в Сочи: документы
Шикарный отель в центре курортного города принес региону около 2,5 млрд убытков.… Подробнее
Сеть АЗС БРСМ-Нафта официально подтвердила факт продажи Андреем Бибой своей части в компании / 15.01.2018
Сеть АЗС БРСМ-Нафта официально подтвердила факт продажи Андреем Бибой своей части в компании
В минувшую пятницу, 12 января 2018 года, стало известно о том, что владелец сети… Подробнее
Глава ОПГ Киевской таможни казнокрад Сергей Тупальский готовится бежать в Россию - источник / 12.01.2018
Глава ОПГ Киевской таможни казнокрад Сергей Тупальский готовится бежать в Россию - источник
Сергей Тупальский может покинуть не только свой пост, но и территорию Украины в … Подробнее
Суд да «мемо» / 23.02.2018 /
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте