Голова Державної судової адміністрації України Холоднюк до люстрації готовий!

25 марта 2015 г.
0

Голова Державної судової адміністрації України Холоднюк до люстрації готовий!
Голова Державної судової адміністрації України Холоднюк до люстрації готовий!

Керівництво Державної судової адміністрації України, а саме Голова Холоднюк Зеновій Васильович, який відповідно до Закону України "Про очищення влади" мав би бути звільнений ще чотири місяці тому. Але хитрість та брехливість даної особи просто вражає не говорячи вже про ту корупцію, яку він розвів, про ті від кати, які йому постійно заносяться. Щоб втриматися в кріслі Холоднюк З.В. оприлюднив заяву в якій брехливо повідомляє, що не підпадає жодних з пунктів Закону "Про очищення влади", а також за неофіційною інформацією пан Зеновій Холоднюк примудрився стати учасником АТО. Хоча відомо що зона його бойових дій проходила на гірськолижному курорті в Карпатах в той момент коли наші воїни не шкодуючи свої життя захищають наш край від ворога!

Також цікавий факт коли ще в серпні місяці 2014 року Холоднюком З.В. було зібрано з працівників ДСА України майже 50000 грн. (п’ятдесят тисяч) для солдатів які перебувають у зоні АТО повідомляє ЛЮСТРАТОР. Дані кошти з його слів до цього часу зберігаються у нього бо він ще не вирішив кому передати. За майже півроку ці кошти могли б врятувати не одне життя!

Нарешті 12.02.2015 року кошти зібрані колективом ДСА України були витрачені на придбання обладунків для військових. Влаштувавши піар на війні Холоднюк З. викликавши військових до приміщення ДСА України, а також запросивши ЗМІ нахабно вручаючи куплений не потріб. При тому, що до Холоднюка З. зверталася неодноразово рота, яка знаходиться з початку грудня 2014 року під Донецьком в с. Піски за допомогою в придбанні спальних мішків.

До 31 січня 2015 року Холоднюк З. знаходився у відпустці, після відпустки він офіційно виходить на лікарняний. Тобто офіційно знаходячись на лікарняному продовжує ходити на роботу розподіляти державні кошти між потрібними судами та не нехтувати від катами навіть у період коли в державі йде війна! Жодне питання не вирішується та не розглядається без участі Холоднюка З.В.. Знаходячись на лікарняному Холоднюк З. дуже активно використовує службовий транспорт, який державі коштує що найменше сто п’ятдесят тисяч гривень на місяць. Також Холоднюком З.В. було витрачено на придбання невідомих блокнотів більше 70000 грн. державних коштів.

Люстрації Холоднюка З.В. вимагають майже 95 % працівників Державної судової адміністрації України, а також більше половини судів України. Побоюючись про це відкрито говорити під загрозою особистого звільнення, працівники Державної судової адміністрації України, а також працівники апаратів судів повинні таємно скоординовувати своє невдоволення нахабністю корупціонера Холоднюка Зеновія Васильовича, та направляти у відкриті засоби масової інформації.

ЛЮСТРАТОР


Теги статьи: Холоднюк ЗеновийЛюстрация

Статьи по теме:

Люстрированные миллионеры из АП остаются чиновниками
Люстрировать люстратора. Воровской фундаментализм Татьяны Козаченко
Люстрированный прокурор-оборонщик получил заслуженного юриста от Порошенко
В Украине люстрированы почти 1 тыс. человек, в т. ч. 40 судей, - Минюст
Люстрация под угрозой: как «титушки» в мантиях собираются вернуть времена Януковича